Talk Tomorrow

Yarın Konuşuruz

  • Facebook
  • Twitter

Talk Tomorrow

      Yarın Konuşuruz

Bu şu anda gerçekleşen bir hikaye.

Covid19 krizi Aylin'i evinden ve sevgilisinden uzakta yakalar. Aylin’in sevgilisine gönderdiği sesli mesajlar, karantinadaki 200 günlük durağan yolculuğunun sesli bir günlüğüdür.

 

Yazan Lyto Triantafyllidou 

Çeviren Buket Gülbeyaz

Oyuncular Buket Gülbeyaz, Aykut Yılmaz, Nick Chris ve Ariya Toprak 

Ses Tasarım Sanatçısı Elif Gülin Soğuksu

Lyto Triantafyllidou (Yazar, Yönetmen)

 

Lyto Triantafyllidou, New York’ta ikamet etmekte olan Yunanlı bir tiyatro sanatçısıdır. Yarattığı sanat işlerinde, seyircinin hayal gücünü genişletecek yeni fikirleri, renkli hikayeleri ve başka kültürleri keşfetmekle ilgilenir. “Yarın Konuşuruz” adlı oyun, Amerika, İngiltere, İsrail ve Yunanistan’da birçok farklı festivalde işlerini sunmuş olan Lyto Triantafyllidou’nun yazdığı ilk tiyatro oyunudur. Sanatçı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.lytotr.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Aykut Yılmaz (Oyuncu)

Aykut Yılmaz İstanbul’da ikamet eden sinema ve tiyatro oyuncusudur. Oyunculuk eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvarın’dan alan Aykut, kariyerinin ilk yıllarında Fox Tv’de yayınlanan “Lale Devri” dizisinde 138 bölüm boyunca Kerem karakterini canlandırmış olup, son olarak “Kuzgun” dizisinde Polis Selçuk olarak seyirci karşısına çıkmıştır. 2017 yılında Beşiktaş Kültür Merkezinde sergilenen Hababam Sınıfı adlı oyunda rol almıştır. Aykut bir sonraki işi “Saygı” için sete çıkmayı bekliyor ve bu süreyi yaptığı müzik çalışmalarına ayırmayı seviyor.

Buket Gülbeyaz (Oyuncu, Çevirmen)

Buket Gülbeyaz, İstanbul’da yaşamakta olan tiyatro ve sinema oyuncusudur. Birçok uluslararası projede yer almış olan Buket’in başlıca işleri arasında, Bee, The Book of Liz, Hak, House of Karen gibi Off-Broadway deneyimleri, kendi yazıp yönettiği ve 2017’de Off-Off-Broadway açılışını gerçekleştiren Habitat oyunu yer almaktadır. The Actors Studio Drama School’da oyunculuk yüksek lisansını tamamlayıp İstanbul-New York arasında çalışmalarına devam eden oyuncu, son yıllarda kendine ayırdığı zamanın büyük bir kısmını yeni bir farkındalık ve duyu çalışması tekniği geliştirmek üzerine yoğunlaştırmıştır. Sanatçı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.buketgulbeyaz.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Elif Gülin Soğuksu (Ses Tasarım Sanatçısı)

İstanbul merkezli besteci, icracı, ses tasarımcısı ve multimedya sanatçısı olan Elif Gülin Soğuksu, çalışmalarında tiyatro, dans, müzik, görsel sanatlar ve enstalasyonlar gibi farklı disiplinleri bir araya getirerek kompozisyon materyalleri olarak kullanıyor. Müziği, elektrik ve akustik sesler arasında aktif etkileşimlere ve yapılara sahip bir ses alanı olarak tanımlanabilir. Şu anda halen İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümünde öğrenci olarak okumakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

Nick Chris (Oyuncu)

Boston kökenli bir oyuncu olan Nick, Amerika’nın çeşitli yerlerinde sahneye çıkmış olup, Arcadia ve Some Explicit Polaroids’teki performanslarıyla iki kez Broadway World Boston’a aday olmuştur. Arcadia’nın aynı zamanda en iyi topluluk IRNE Ödülü de bulunmaktadır. Oyuncu, yakında yayınlanacak olan yeni internet dizisi The Thing with Jed’de de yer almaktadır. Oyunculuk lisansını Emerson College’da tamamlayan Nick, yüksek lisansını da yine oyunculuk dalında The New School’da yapmıştır.

Ariya Toprak (Oyuncu)

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Diyarbakır'da tamamlayan Ariya Toprak İstanbul’da ikamet etmekte olan yazar ve oyuncudur. Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Ariya, lisans eğitimi süresince Boğaziçi Üniversitesi Tiyatro Kulübü ve Boğaziçi Üniversitesi Kadın Araştırmaları Kulübü’nde aktif olarak görev aldı. Mezuniyetten sonra Medyavizyon adlı şirkette film pazarlama ve dağıtım asistanı olarak çalıştı. Kasım 2017'den beri Ay Yapım Prodüksiyon şirketinde çalışmakta olan Ariya, şu an aktif olarak “Çukur” dizisinin senaryo ekibinde yazar olarak yer almaktadır.